Kategorie


Blender ręczny Artisan PRO CANDY APPLE RED CZERWONY KARMELEK

Kod produktu: 485 KHB3581CA
Producent: KitchenAid
Dostępność:
Jest Jest
1 299,99 zł1 189,99 zł

Blender ręczny Artisan PRO

 

Bezprzewodowy blender ręczny Artisan  firmy Kitchenaid to jeden z nielicznych blenderów na rynku urządzeń kuchennych z wyposażeniem oraz możliwościami większymi od profesjonalnych blenderów .
Model KHB3581 posiada pięć prędkości oraz najnowsze rozwiązania technologiczne w postaci zasilania poprzez 12 V akumulator litowo-jonowy oraz dwa wymienne ramiona ze stali nierdzewnej o długości: 20 cm i 33 cm.
Ta prosta innowacja zapewnia nam prace blenderem bezpośrednio na piecu kuchennych oraz daje umożliwić mieszania w naczyniach  głębokich albo płytkich.
Ubicie ziemniaków bezpośrednio na stole kuchennym czy zmiksowanie zupy na krem bezpośrednio w garnku nie będzie już problemem.

 Blender jest pierwszym w branży urządzeniem z 4 wymiennymi końcówkami tzn: nóż w kształcie litery „S”, nóż w kształcie litery "X", okrągły nóż -spieniacz oraz stalowa trzepaczka.

Uniwersalne Ostrze "X"  służy do krojenia warzyw , Okrągły nóż do mieszania zupy , spieniania mleka , kruszenia lodu  , Ostrze "S" do siekania orzechów i Metalowa trzepaczka do tworzenia kremów i ubijania piany lub masy . Każda z końcówek  wykonany jest  ze stali nierdzewnej  i montowana bez użycia narzędzi (System Twist & Lock) .

W skład zestawu wchodzą dodatkowo kielich do blendowania o poj. 1 litra , pojemnik-rozdrabniacz do suchych składników o pojemności 600 ml oraz organizer na akcesoria.

Zobacz video prezentujące działanie blendera:* Wszystkie prawa autorskie naleza do Kitchenaid USA na kanale YouTube.

Dane techniczne 

Ładowarka 110V oraz adpter prądu 110/220V
12 V akumulator litowo-jonowy
Moc 180 Watt
Waga 4,5 kg (w tym akcesoria i organizer)

 

Pytania dotyczące produktu