Kategorie


Elegancki czajnik 2.8 L KWIATY NIEBIESKI

Kod produktu: 989
Producent: MacKenzie-Childs
Dostępność:
Cena: 769,99 zł

Elegancki czajnik 2.8 L KWIATY NIEBIESKI 

Charakterystyczny dworsko-wersalski styl przedmiotów MacKenzie-Childs, zachwyca nie tylko Amerykanów . Od wielu lat idealnie wpasowuje się w scenografie znanych produkcji filmowy ale także jest nieoceniona ozdoba każdej kuchni , gdzie prezentuje sie na blacie niczym klejnot w koronie .

Ciężki stalowy korpus czajnika jest ręcznie malowany oraz pokryty szkliwem ceramicznym- emaliowanym bardzo wysokiej jakości . Wszystkie elementy łączące oraz ranty wykonane ze stali nierdzewnej pokrytej brązem. Pokrywa zwieńczona jest ozdobnymi akcentami z mosiądzu , oraz rzeźbionym uchwytem wykonanym z drewna.

Przed użyciem po raz pierwszy, należy usunąć wszystkie etykiety i umyć dokładnie czajnik. Czajniki powinny być używane tylko na niskim i średnim ogniu i nie należy dopuścić do wrzenia na sucho, ponieważ może to spowodować uszkodzenie zarówno czajnika i kuchenki.

Wymiary : 22.8 cm średnica podstawy, 11.4 cm średnica pokrywki, 28 cm wysokość

Nie zaleca się używania na kuchenkach indukcyjnych.
Myc tylko ręcznie woda z mydłem i wysuszyć.
Każdy egzemplarz może różnić się nieznacznie od tego przedstawionego na zdjęciu ze względu na ręcznie wykonanie i  charakteru każdego produktu. 

Pytania dotyczące produktu