Kategorie


Mieszadło FLEX do miksera KitchenAid Artisan

Kod produktu: 101
Producent: Pourfect
Dostępność:
Jest Jest
Cena: 199,99 zł

MIESZADŁO FLEX do Miksera Kitchenaid Artisan 
Mieszadło posiadające specjalny silikonowy wachlarz pozwalające na wydajniejszą prace miksera. Skraca czas mieszania składników do 50%.
JEDYNE MIESZADŁO, KTÓRE OCIERA SIĘ O CAŁOŚĆ DZIEŻY AŻ PO BRZEG.
Dotykający dzieży silikonowy wachlarz pozwala na zbieranie składników akumulujących się na ścianach dzieży.
Opatentowany system silikonowych skrzydeł zbiera oraz równomiernie miesza składniki zarówno ze ścian jak i z dna dzieży.
Idealne do mieszania ciast, mas tortowych, tłuczonych ziemniaków, nadzienia do ciast i deserów itp..

Mieszadło kompatybilne z mikserem Kitchenaid: - Artisan z misą 4.83 l 
Wykonane bez użycia BPA.

Pytania dotyczące produktu

Pytania użytkowników Dodano
jamajka.ch@gmail.com

Które mieszadlo z czerwonym silikonem nadeje sie tez do misy 3 l ?

ODP: Generalnie żadne z mieszadeł z silikonem nie jest przeznaczone do misy 3 litrowej , gdyż wysokość mieszadła jest przystosowana do mis 4-6 litrów. W związku z tym miksując mieszadłem silikonowym w misie 3 litrowej większa część mieszadła wystaje poza misę.

08-11-2015

Moje mieszadło obciera się bardzo mocno o misę , czy mogę to jakoś wyregulować ?

ODP. W prosty sposób mozna dokonać regulacji odległości mieszadła od ścianek i dna misy. Regulacja jest potrzebna jeśli mieszadło płaskie nie dotyka dna misy lub jest od dna zbyt mocno oddalone.Regulacji można dokonać rownież dla mieszadła z silikonowymi wypustkami . 1. Wyłączamy mikser z sieci. 2. Montujemy mieszadło płaskie, oraz na dnie dzieży umieszczamy małą monetę. 3. Przekręcamy odpowiednio śrubokrętem śrubkę A . Lekko w lewo jeśli mieszadło uderza o dzieże za mocno lub lekko w prawo jeśli mieszadło nie dotyka monety . Mieszadło powinno byc ustawione tak, aby dotykało delikatnie monety i przesuwało ją podczas obrotu . Polecamy nasza podstronę FAQ gdzie odpowiadamy na to i inne pytania, oraz prezęntujemy video. biuro@madeinusa.com.pl

06-01-2014

Czy 325 WAT - to wystarczająca moc aby np. wyrabiać ciasta? Mam ochotę go kupić ale wydaje mi się bardzo słaby...

ODP. Mikser Kitchenaid to mikser planetarny z bezposrednim napedem z silnika na stalowe zebatki.Dzieki czemu przy bardzo malej mocy 250 czy 325 Watt jest w stanie wyrobić kazde ciasto -nawet ciezkie ciasta chlebowe. biuro@madeinusa.com.pl

05-12-2013