Kategorie


Mikser Kitchenaid Heavy Duty 5 CE WHITE BIAŁY

Kod produktu: 5K5SSWH
Producent: KitchenAid
Dostępność:
Jest Jest
Cena: 2 600,00 zł
Mikser Kitchenaid Heavy Duty 5 CE WHITE BIAŁY

Marka Kitchenaid istniejąca na rynku od dziesięcioleci to gwarancja solidnego wykonania oraz atrakcyjnego wyglądu sprzętu kuchennego.
Mikser Artisan jest nie tylko niezbędnym pomocnikiem w każdej kuchni ale przede wszystkim jej ozdobą.

Mikser planetarny KitchenAid z serii Heavy Duty 5 ( z podnoszoną dzieżą) znakomicie sprawdza się jako poręczna miniaturowa ubijaczka cukiernicza, niezastąpiona w perfekcyjnym napowietrzaniu mas. 

Dzięki stalowym przekładniom oraz bezpośredniemu napędowi jest w stanie wykonać pracę, której podołają tylko duże profesjonalne miksery używane w cukierniach czy piekarniach. Na wzór w/w mikserów konstrukcja miksera Heavy Duty zakłada umieszczenie dzieży na hakach dzięki czemu w trakcie pracy dzieża jest podwieszona.

Wyposażony w 4.8 litrową dzieżę z rączka, potrafi efektywnie pracować mieszając do 1 kg mąki pszennej lub  800 gram maki razowej. 
Funkcja delikatnego startu, pozwala na wolne wymieszanie składników suchych i mokrych bez rozpryskiwania ich po blacie kuchennym.

Podobnie jak miksery komercyjne posiada automatyczny wyłącznik, zabezpieczający przed nadmiernym obciążeniem dzieży poprzez włożenie zbyt dużej ilości składników.

Mimo profesjonalnego wyglądu służy nie tylko profesjonalistom ale także pomaga każdej pani domu wymiksować pyszne ciasto chlebowe czy świąteczny sernik.

Dzięki wielu przystawkom i akcesoriom (sprzedawanym osobno) mikser może służyć również do produkcji makaronów, robienia domowej kiełbasy, tarcia ziemniaków na placki ziemniaczane itp.


Wyposazenie oraz dane techniczne 
Heavy Duty 5 CE

Pobór mocy: 325W
Zasilanie: 220-240 Volt
Głowica na stałe zespolona z mikserem
10 biegowy system obrotów
Dzieżą stalowa INOX z rączką o pojemnosci ok. 4.8 litra
Mieszadło płaskie powlekane nylonem, Hak powlekany nylonem , Trzepaczka 
Osłona na dziezę
Wymiary wys x szer x dł [cm] 41.1 x 26.4 x 33.8
Waga netto [kg] 12,3 

Pytania dotyczące produktu

Polecane produkty