Kategorie


Młynek do zbóż MockMill do miksera Kitchenaid

Kod produktu: 1040
Dostępność:
Jest Jest
Cena: 899,99 zł

Młynek do zbóż MockMill do miksera Kitchenaid

Od dziś korzystaj z zalet, bogactwa i aromatu świeżo zmielonej mąki we własnym Młynku do Zbóż Mockmill do miksera KitchenAid.
Innowacyjna przystawka dzięki możliwości ustawienia grubości przemiału pozwoli Ci mielić ziarna na delikatnny bialy puch lub produkcję grubo mielonej mąki na chleby.


Wystarczy wypełnić zbiornik suchym ryżem lub ziarnem , następnie wybrać odpowiednie ustawienie i tylko patrzeć jak Młynek MockMill zamienia twój mikser Kitchenaid w profesjonalnego producenta.

Mieląc z szybkością wynoszącą zaledwie 220 obrotów na minutę, powoduje, że ziarna i mąka nie nagrzewają się w procesie mielenia. Co za tym idzie uzyskujemy niesamowity smak, oraz wszystkie wartości odżywcze. Mocmill jest w stanie wyprodukować ok. 70 gram / 2.5 oz drobno zmielonej mąki na minutę lub zmielić do 3.7 kg mąki w jednym procesie mielenia, bez konieczności zatrzymywania miksera Kitchenaid .

Urządzenie mielące MocMill pozwala na zmielenie wszystkich 7 rodzajów zbóż (pszenica, żyto, owies, jęczmień, kukurydza, ryż brązowy, proso i poszczególnych podtypów, takich jak orkisz, kamut,) quinoa, amarant, pszenżyto oraz suchych roślin strączkowych ( fasola,soczewica).
Młynek MockMill daje sobie również rade z suchymi przyprawami , takimi jak : pieprz, kolendra, kardamon, itp. Musimy jednak pamiętać , iż po zmieleniu przypraw zaleca się aby zmielić niewielka ilość ziaren na mąkę (pszenicy lub ryżu), aby oczyścić mielący kamień z resztek aromatu.


CENNE UWAGI :

*Należy pamiętać, aby używać kukurydzę przeznaczona do celów spożywczych a nie ziarna na popcorn, które nie nadają się do produkcji mąki.

*Zawsze należy używać ziaren suchych, nigdy oleistych i wilgotnych. Wilgotne i oleiste ziarna mogą skleić kamienie szlifierskie wewnątrz urządzenia.
Można rozpoznać suche ziarno dzięki szybkiemu testowi: ziarno suche powinno pęknąć wydając odgłos po silnym naciśnięciu się na nie zewnętrzną stroną łyżki. Ziarna wilgotnego zostaną zgniecione i będą przypominać płatki owsiane.

*NIGDY nie mielimy w młynku MockMill orzechów,orzeszki ziemnychoraz nasion oleistych, takich jak sezam, mak itp
Ziarna kawy zawierają również wysoki poziom oleju, który może zablokować urządzenie mielące, stad nie zaleca się milenia kawy w tym młynku.

*Produkt jest przeznaczony do użytku domowego, a nie do użytku komercyjnego.

*Nigdy nie umieszczaj młynka Mockmill w wodzie lub innych cieczach. Dopuszcza się wycieranie zewnętrznej części Mockmill wilgotną ściereczką. Kamieni mielących NIGDY nie czyścimy przy użyciu wilgotnej szmatki lub wody.

 

 

 

Pytania dotyczące produktu