Najwyższa jakość obsługi

Sklep internetowy madeinusa.com.pl pomimo lokalizacji w USA udostępnia Państwu możliwość kontaktu z polskojęzyczną obsługą klienta oraz odpowiada na nurtujące Państwa pytania za pośrednictwem SKYPE oraz polskojezycznej lini telefonicznej.

 

Żadne z Państwa pytań nie pozostanie bez odpowiedzi.

 

Pomagamy w wyborze towaru, doradzamy oraz wyjaśniamy wszelkie niuanse związane z działaniem i zastosowaniem każdego z produktów.

 

Nasza dewiza to zadowolony i uśmiechnięty klient, który nie tylko dokonuje zakupów po raz pierwszy w madeinusa.com.pl ale powraca do nas na kolejne zakupy i poleca nas swojej rodzinie oraz znajomym.

 

Nasz sklep od wielu lat działający na portalach aukcyjnych doceniło już setki kupujących, którzy nie omieszkali tak podsumować zakupy z nami:

 

“Wszystko w najlepszym porządku. Bardzo dziękuje za świetny mikser. Polecam wszystkim jako rzetelnego kontrahenta.“

 

“Serdecznie polecam tego sprzedawcę. Przesyłka szła drogą morską, ale szybko i sprawnie jak na ten rodzaj wysyłki. Nawet nie zdążyłam zauważyć, że doszła do Polski a już ją miałam w domu. Dziękuje serdecznie. "Kiciuś" sprawuje się super.”

 

“Błyskawiczny kontakt! Produkt został wysłany dzień po złożeniu zamówienia i dotarł na tydzień przed zapowiadanym terminem! Paczka zapakowana profesjonalnie i solidnie,towar w 100% zgodny z opisem i w pełni sprawny. GORĄCO POLECAM! ŚWIETNY SPRZEDAWCA!”

 

“Serdecznie polecam tego Sprzedawcę! Kontakt jest na najwyższym poziomie zaczynając od zamówienia na otrzymaniu przedmiotu kończąc. Bardzo miła osoba i naprawdę SUPER SPRZEDAWCA, a robot karmelkowy prześliczny, wart długiego czekania”

 

 

Pozostaje nam tylko zaprosić Państwa na zakupy po drugiej stronie oceanu w www.madeinusa.com.pl.