Kategorie


Wyciskarka wolnoobrotowa Kitchenaid CONTOUR SILVER GRAFITOWA

Kod produktu: 854
Producent: KitchenAid
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: Dodatkowy czas oczekiwania 7-14 dni roboczych
Cena: 1 849,99 zł

Wyciskarka wolnoobrotowa Kitchenaid 

W związku z ogólnoświatowym trendem na zdrowe odżywianie i picie domowych soków Kitchenaid wychodzi klientom na przeciw. Nowość Wolnoobrotowa wyciskarka Kitchenaid to produkt najwyższej klasy , okrzyknięty numer 1 w USA.

Dzięki swej unikatowej konstrukcji pozwala na wyciskanie soków z twardych i miękkich owoców , warzyw i ziół takich jak : jabłka , papryka , szpinak, marchew , pietruszka, granat czy jagody itp .

Wolnoobrotowa wyciskarka co to znaczy ? Wyciskarka wykonuje tylko 80 obrotów na minute dzięki czemu uzyskujemy pełnowartościowy sok z czynnymi enzymami oraz witaminami i składnikami odżywczymi .

Dodatkowo posiada innowacyjny dwustopniowy system wyciskania. Najpierw na niskiej prędkości miażdży produkty, a następnie dociska aby otrzymać najwyższej jakości sok z maksymalną ilością składników odżywczych.

Dzięki 3 stalowym filtrom regulującym ilość miąższu w soku można wykonać soki i przeciery o rożnej konsystencji. ( bez miąższu ,z małą ilością miąższu, z dużą ilością miąższu), co jest bardzo przydatne w produkcji galaretek , dżemów i koktajli.

Wyjątkowo szeroki otwór podający pozwala na na umieszczanie owoców i warzyw w całości , natomiast 800 ml dzbanek wykonany z tworzywa wolnego od BPA z raczka i pokrywką , umożliwią serwowanie świeżo wyciśniętych soków lub ich przechowywanie w lodowce . Dodatkowo dzbanek posiada specjalny filter , redukujący ilość piany tworzącej się podczas procesu wyciskania.

Wyposażenie standardowe i dane techniczne:

Podajnik i popychacz 2 w 1 z tworzywa nie zawierającego BPA
3 filtr regulujące ilość miąższu w sok wykonane ze stali nierdzewnej
Zbiornik na miąższ z kontrolą poziomu zawartości z tworzywa nie zawierającego BPA
Dzbanek na sok o pojemności 800 ml , z pokrywą z tworzywa nie zawierającego BPA.
Szczotka z płaską skrobaczką na zakończeniu rączki, do czyszczenia
Opakowanie z materiału do łatwego przechowywania filtrów
Wymiary : 45,5 x 29,2 x 17,27 cm
Waga: 11,3 kg
Moc 250 Watt 110/220Volt
Adapter prądu 110/220V dołączony do sokowirówki.

 

 

Pytania dotyczące produktu